" /> خفاش شب بیرجند دستگیر شد / بی آبرو کردن دختر و زن های جوان در خیابان خلوت | آخرین مطالب حوادث

خفاش شب بیرجند دستگیر شد / بی آبرو کردن دختر و زن های جوان در خیابان خلوت

حوادث رکنا: آرام و قرار نداشت، ناخن هایش را می جوید و با نگاه های پر از هراس به اطراف نگاه می کرد تا کسی او را نشناسد. وارد کلانتری که شد وضعیت ظاهری اش به هم ریخته و لباس ورزشی اش از چند قسمت پاره شده بود. به گزارش رکنا، گشت کلانتری او را برای رسیدگی به شکایتش از حاشیه جاده سلامت بیرجند به کلانتری منتقل کرده بود. شواهد حاکی از این بود که با فردی درگیری شدید داشته است که وضعیتش این طور به هم ریخته است. مأمور پلیس Police تا خواست مشخصات او را سوال و ثبت کند بغضش ترکید و گریه امانش را برید. از مأمور خواست در اتاق را ببندد تا صدایش بیرون نرود. خودش را نازنین معرفی کرد و گفت: مدتی است که برای کنترل و کاهش وزنم به باشگاه بدنسازی می روم و با توصیه مربی باشگاه، چند روزی است در جاده سلامت پیاده روی می کنم.ساعتی از شب نگذشته بود که در حال پیاده روی و قدم زدن، احساس کردم فردی مرا تعقیب می کند و تحت نظر دارد؛ با توجه به این که در محیط عمومی بودم توجهی نکردم و به راه خود ادامه دادم.به محلی رسیدم که خلوت تر بود و تردد کمتری وجود داشت که ناگهان فردی به صورت وحشیانه از پشت درختان ظاهر شد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. التماس های من برای رهایی از چنگال این مرد شیطان Evil صفت فایده ای نداشت و آن چنان مرا محکم گرفته بود و می کشید که قسمتی از لباس هایم پاره شد اما وقتی با مقاومت و فریادهای من رو به رو شد و حضور مردم را در کنار خود احساس کرد با تهدید من و دیگران پا به فرار Escape گذاشت و متواری شد. راهی به جز تماس با پلیس به نظرم نمی رسید و مدام به این فکر می کردم که چگونه این موضوع را با خانواده ام در میان بگذارم یا اگر یکی از همکارانم مرا در این حال دیده باشد چطور موضوع را برایش شرح دهم.با التماس از پلیس درخواست می کرد که این موضوع طوری پیگیری شود که آبرویش نرود و این شیطان صفت به سزای اعمالش برسد.

دستگیری متهم

 با دریافت شکایت شاکی توسط پلیس، پرونده برای پیگیری به پلیس امنیت عمومی استان ارجاع شد و مأموران در تحقیقات خود متوجه شدند که این فرد شیطان صفت در مناطق مختلف بیرجند به همین شیوه دست به آزار و اذیت بانوان می زند و همچنین بر تعداد شاکیان افزوده می شود. در ادامه رسیدگی به این پرونده مشخص شد فرد، هنگام پیاده روی بانوان در نقاط مختلف در تاریکی شب به طور ناگهانی از میان درختان خارج می شود و به بانوان با مقاصد شوم و غیر اخلاقی حمله می کند و سبب ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت آنان می شود و تعدادی از بانوان به دلیل ترس از آبروریزی یا تهدید فرد مهاجم موضوع را به پلیس گزارش نداده اند.با توجه به حساسیت موضوع با دستور سردار «مجید شجاع» فرمانده انتظامی استان، موضوع به طور ویژه پیگیری و به مأموران ابلاغ شد که در کمترین زمان ممکن مهاجم شیطان صفت را دستگیر کنند. مأموران پلیس امنیت عمومی هم با ساعت ها کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، متهم 30 ساله را در بیرجند شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضایی او را در عملیات غافلگیرانه ای به دام انداختند. با دستگیری متهم تعدادی از شاکیان و شاهدان پرونده برای شناسایی متهم به پلیس امنیت عمومی استان دعوت شدند و مرد شیطان صفت را شناسایی کردند که متهم با تشکیل پرونده برای رسیدگی به اعمال مجرمانه اش روانه دادسرا شد.

منبع

[باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [باربری دردشت]  [باربری نیروهوایی]  [باربری نیروهوایی]  [باربری عباس اباد]  [باربری پیروزی]  [اوزون تراپی]  [کولر گازی]  [داکت اسپلیت]  [کولر گازی کم مصرف]  [باربری گلبرگ]  [باربری رسالت]  [باربری مجیدیه]

تماس سریع