" /> این 3 گنده لات تهرانی اعدام می شوند! / آنها شمیران نو را به وحشت انداختند! | آخرین مطالب حوادث

این 3 گنده لات تهرانی اعدام می شوند! / آنها شمیران نو را به وحشت انداختند!

بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته از صحنه نزاع مرگباری که باعث ایجاد رعب و وحشت برای حاضران شده بود موجب شد تا بازپرس جنایی برای هر سه متهم این نزاع خونین اتهام محاربه صادر کند.

باربری شرق تهران

رسیدگی به این پرونده از شامگاه بیست ودوم خرداد و با قتل مرد 40 ساله‌ای در محله شمیران نو آغاز شد. بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت که مرد جوان توسط سه نفر از اراذل و اوباش محل به قتل رسیده است.

تعقیب 3 گنده لات قاتل شمیران نو

هویت متهمان، بلافاصله شناسایی و تحقیقات برای دستگیری آنها ادامه یافت. در ادامه بررسی‌ها میلاد یکی از متهمان روز 25 خرداد بازداشت شد.

او در تحقیقات گفت: من و مقتول از چهار سال قبل با هم اختلاف داشتیم. در این مدت بارها درگیر شدیم و حتی چندین بار مرا به قتل تهدید کرده بود. شب حادثه حال خوبی نداشتم و با سه نفر از دوستانم در حال عبور از محل بودیم. مقتول سر کوچه ایستاده بود او و دوستانش به محض اینکه ما را دیدند به سمت ما حمله کرده و درگیر شدیم. من اسپری اشک آور داشتم و فقط اسپری زدم اما نمی‌دانم چه کسی او را با چاقو زد. همان شب به کرمانشاه رفتم و زخم هایم را بخیه زده و به تهران بازگشتم. من در قتل منصور نقشی ندارم و گفته‌های شاهدان را هم قبول ندارم، آنها می‌خواهند مرا به دردسر بیندازند.

دایی و خواهرزاده خط خطی تهران بازداشت شدند

با اعتراف متهم جوان، به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات برای دستگیری دو همدست دیگر او ادامه یافت تا اینکه دو مرد جوان که دایی و خواهرزاده بودند دستگیر شدند. متهمان ابتدا منکر قتل بوده و مدعی شدند که در درگیری حضور داشتند اما زمانی که دوربین‌های مداربسته اطراف محل سرقت بازبینی شد، هویت متهم اصلی شناسایی شد.

کدام اوباش قاتل اصلی شمیران نو است؟!

دوربین‌های مداربسته علاوه بر اینکه نشان داد میلاد قاتل است. برای بازپرس جنایی محرز شد که در زمان درگیری خونین، اهالی محل بشدت ترسیده‌اند و مردان خلافکار نیز با چاقو و شمشیر و قمه به جان هم افتاده و رعب و وحشت زیادی را در دل مردم به وجود آورده‌اند.

محاربه بودن 3 گنده لات شمیران نو و مجازات اعدام برای آنها!

فیلم دوربین‌های مداربسته و اظهارات شاهدان در خصوص ایجاد رعب و وحشت در این درگیری مرگبار باعث شد تا بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، برای سه متهم جوان اتهام محاربه بگیرد.

بدین ترتیب پرونده این متهمان برای بررسی اتهام محاربه به دادگاه عمومی و انقلاب پایتخت ارسال شد و رسیدگی به پرونده قتل نیز به دادگاه کیفری استان تهران ارسال خواهد شد.

منبع

[باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [باربری دردشت]  [باربری نیروهوایی]  [باربری نیروهوایی]  [باربری عباس اباد]  [باربری پیروزی]   [باربری گلبرگ]  [باربری رسالت]  [باربری مجیدیه]

تماس سریع