" /> اعتراف فرهاد به قتل همزمان مرد و زن همسایه در تهران | آخرین مطالب حوادث

اعتراف فرهاد به قتل همزمان مرد و زن همسایه در تهران

مرد جوان که در درگیری با همسایه بر سر شاخه های هرس شده درختان ، وی و همسرش را با ضربه‌های چاقو کشته بود از سوی قضات دادگاه به 2 بار قصاص محکوم شد.

باربری شرق تهران ظهر بیست و سوم بهمن ماه سال ۹۶ به ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار خبر رسید درگیری دو همسایه با هم به خون کشیده شده و در این درگیری مرد ۶۰ ساله ای به نام ابراهیم با ضربه های چاقو از پا درآمده و همسرش جمیله نیز به شدت زخمی شده است.

مأموران کلانتری بلافاصله به محل درگیری رفتند و با جنازه خونین مرد سالخورده روبه‌رو شدند . همسر وی نیز بیمارستان منتقل شده بود.

پلیس به پرس و جو از همسایه ها پرداخت و دریافت ابراهیم و همسرش پس از درگیری با مرد همسایه به نام فرهاد هدف ضربه های چاقو قرار گرفتند.

با افشای این ماجرا فرهاد 40 ساله ردیابی و بازداشت شد .

در این میان از بیمارستان خبر رسید جمیله نیز به خاطر شدت خونریزی روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شده است .

با مرگ زن سالخورده ،فرهاد تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل زوج همسایه اعتراف کرد.

پشت پرده نزاع خونین در تهران

وی گفت: شهرداری شاخه درخت ها را هرس کرده و شاخه ها را در خیابان رها کرده بود.من مشغول جمع کردن شاخه های هرس شده از روی زمین بودم که زن و شوهر همسایه به من اعتراض کردند.ابراهیم و همسرش به من ناسزا گفتند و من که عصبانی شده بودم به داخل خانه رفتم و کارد آشپزخانه را برداشتم .من وقتی مقابل در خانه آمدم در اوج خشم چند ضربه به ابراهیم زدم و چون همسر او نیز وارد دعوا شده و به من حمله کرده بود چند ضربه هم به او زدم اما قصد کشتن آنها را نداشتم.

درخواست حکم قصاص برای قاتل شیطان صفت

به دنبال اعتراف های این مرد و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر و پرونده اش به شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد. در ابتدای جلسه دختر دو قربانی در جایگاه ویژه ایستاد و برای قاتل پدر و مادرش حکم قصاص خواست.

دختر جوان در حالی که اشک می ریخت گفت من تک فرزند هستم و پدر و مادرم همه زندگی من بودند. بعد از کشته شدن آنها فقط شوهر و فرزندم برایم مانده اند و من به شدت احساس تنهایی می کنم. در این دنیا تنها آرزویم قصاص عامل قتل پدر و مادرم است و دیگر آرزویی ندارم.

شرمندگی قاتل در دادگاه / حرفی برای دفاع ندارم

وی گفت: درگیری من با زن و مرد همسایه به 5سال قبل مربوط می شد. آنها همیشه با من بدرفتار بودند. حتی چندباربه دروغ از من شکایت کرده بودند.آخرین بار مشغول جمع آوری شاخه های هرس شده درختان از مقابل خانه ام بودم که زن همسایه به من اعتراض کرد. او می گفت نباید شاخه ها را مقابل خانه آنها رها کنم. او به من ناسزا گفت و همسرش به هواخواهی از وی وارد دعوا شد. من که عصبانی شده بودم به داخل خانه ام رفتم و کارد آشپزخانه را برداشتم و به آنها حمله کردم. وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود در آخرین دفاع سکوت کرد و گفت: من حرفی بر ای دفاع ندارم.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و وی را به 2 بار قصاص محکوم کردند.

منبع

[باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [باربری دردشت]  [باربری نیروهوایی]  [باربری نیروهوایی]  [باربری عباس اباد]  [باربری پیروزی]   [باربری گلبرگ]  [باربری رسالت]  [باربری مجیدیه]

تماس سریع