" /> جزییات ابتلای 37 دانش‌آموز سیرجانی به کرونا / اظهارات یک مقام رسمی | آخرین مطالب حوادث

جزییات ابتلای 37 دانش‌آموز سیرجانی به کرونا / اظهارات یک مقام رسمی

یک مقام رسمی درباره ابتلای 37 دانش آموز 7 تا 10 ساله در سیرجان توضیحات شفافی داد.

باربری شرق تهران

رئیس روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان درباره مثبت شدن تست کرونای 37 دانش‌آموز هفت تا 10 ساله در مدرسه‌ای در شهر سیرجان گفت: مجموع بستری‌شدگان کرونا در دو بیمارستان امام رضا(ع) و غرضی شهرستان سیرجان تا ظهر امروز سه‌شنبه 18 شهریورماه، 18 نفر بوده است و در بین بستری‌شدگان هم هیچ کودک و نوجوانی نداریم.  پیامی منتشر شده و در حال دست به دست شدن است که نویسندگان آن مدعی شده‌اند طی 24 ساعت گذشته، تست کرونای 37 دانش‌آموز هفت تا 10 ساله در شهر سیرجان و در مدرسه مثبت شده است.

شایعه‌پردازان در ادامه اعلام کرده‌اند که حال 16 نفر از این دانش‌آموزان هم وخیم است! رئیس روابط عمومی دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان با تکذیب این ادعا گفت: مجموع بستری‌شدگان کرونا در دو بیمارستان امام رضا(ع) و غرضی شهرستان سیرجان تا ظهر امروز سه‌شنبه 18 شهریورماه، 18 نفر بوده است و در بین بستری‌شدگان هم هیچ کودک و نوجوانی نداریم. سیدعلی آتشی‌پور با بیان اینکه وضعیت کرونا در سیرجان همچنان قرمز است، افزود: کل موارد مثبت قطعی در مناطق تحت پوشش دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان از ابتدا تاکنون یک‌هزار و 775 نفر بوده که از این تعداد، 665 نفر بستری شده و از خدمات بیمارستانی استفاده کرده‌اند.

وی گفت: متاسفانه از ابتدای اپیدمی تاکنون 34 نفر از بیماران کرونا در این شهرستان نیز جان خود را از دست داده‌اند و طی یک روز اخیر نیز، سه بیمار جدید کرونا در شهرستان سیرجان بستری شده‌اند.

منبع

[باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [باربری دردشت]  [باربری نیروهوایی]  [باربری نیروهوایی]  [باربری عباس اباد]  [باربری پیروزی]   [باربری گلبرگ]  [باربری رسالت]  [باربری مجیدیه]

تماس سریع