" /> دختران دانشجو در دام شیطانی ک . الف چه کسانی هستند؟! / پلیس در جست و جوی آنها + جزییات جدید | آخرین مطالب حوادث

دختران دانشجو در دام شیطانی ک . الف چه کسانی هستند؟! / پلیس در جست و جوی آنها + جزییات جدید

جنجالی که چند دختر هم دانشگاهی تهرانی در فضای توئیتر به پا کردند ادامه داشت تا جایی که خبر دستگیری ک . الف روز گذشته در خروجی رسانه ها قرار گرفت.

باربری شرق تهرانافشاگری دختران در فضای مجازی مبنی بر تجاوز ک . الف افکار عمومی را جریحه دار کرد که در ادامه پلیس امنیت عمومی تهران متهمی را که با اغفال دختران آنها را با وعده کار و فعالیت های فرهنگی به خانه شیطانی اش می کشاند گفتنی است متهم قربانیان خود را با خوراندن مشروبات الکلی بی هوش می کرد و پس از اینکه دختران دانشجو از خواب بیدار می شدند خود را برهنه در لانه شیطان پیدا می کردند. رسوایی توئیتری ادامه داشت که پلیس امنیت پس از دستگیری تحقیقات ویژه ای را در این خصوص آغاز کرد. پلیس امنیت با کمک ماموران فتا در صدد پیدا کردن دخترانی هستند که توسط این شیطان آزار دیده اند. پلیس در خصوص این پرونده رایزنی هایی با دانشگاه داشته و در این خصوص به اطلاعات مناسبی هم دست یافته است .

متاسفانه هنوز کسی از ک . الف شکایت نکرده و به این خاطر سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران به قربانیان اطمینان خاطر داده است که هویت این دختران نزد پلیس محفوظ خواهد ماند.

دختران آزار دیده برای طرح شکایت خود به پلیس امنیت عمومی واقع در انتهای خیابان مطهری، خیابان سروش مراجعه کنند.

منبع

[باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [باربری دردشت]  [باربری نیروهوایی]  [باربری نیروهوایی]  [باربری عباس اباد]  [باربری پیروزی]   [باربری گلبرگ]  [باربری رسالت]  [باربری مجیدیه]

تماس سریع