" /> رفتار پلید با زن جوان در تاکسی | آخرین مطالب حوادث

رفتار پلید با زن جوان در تاکسی

شوک آنلاین: زن جوان پس از این که مورد تجاوز راننده تاکسی قرار گرفت جسدش در کنار سطل زباله پیدا شد. یک راننده تاکسی در فلوریدا به اتهام قتل مسافرش دستگیر و زندانی شد.

بر اساس گزارش پلیس با تماس اهالی یک خیابان با اداره پلیس مبنی بر کشف جسد نیمه برهنه یک زن جوان در کنار سطل زباله ماموران پلیس وارد ماجرا شدند. به گفته افسر پرونده و بازرس پس از بررسی صحنه قتل مشخص شد که قربانی ۲۶ ساله مورد تجاوز قرار گرفته و بعد با پیچیدن شال گردن به دور گردنش دچار خفگی شده و جانش را از دست داده است. همچنین طبق کالبدشکافی مشخص شد که در زیر ناخن های قربانی اثراتی از پوست خراشیده دیده شده که نشان می دهد مقتول حین تجاوز و خفگی با قاتل درگیر شده و بعد کشته شده است. طبق دی ان ای قاتل مردی ۵۵ ساله بوده که سابقه دست درازی به زنان جوان را که مسافرش نیز بودند داشته و با ضرب و شتم در ماشین آن ها را وادار به سکوت کرده است. در حال حاضر متهم که نامش نامشخص است در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.

منبع

[باربری مطهری]  [باربری ولیعصر]  [باربری دردشت]  [باربری نیروهوایی]  [باربری نیروهوایی]  [باربری عباس اباد]  [باربری پیروزی]  [اوزون تراپی]  [کولر گازی]  [داکت اسپلیت]  [کولر گازی کم مصرف]  [باربری گلبرگ]  [باربری رسالت]  [باربری مجیدیه]

تماس سریع